Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sieci komputerowe » SWITCH-e - Przełączniki

SWITCH-e - Przełączniki

350W Ac Config 1 PWR-C1-350WAC= **New Retail**

350W Ac Config 1 PWR-C1-350WAC= **New Retail**

2 866,99 zł brutto2 330,89 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Allied Telesis 24P 10/100T FASTETHSWITCH 4XSFP/P + EU POWER CORD 990-005051-50
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Allied Telesis L2 + M 8 X TX GB P + 2 XCOMBO/990-005799-50 IN
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D

ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D

1 169,99 zł brutto951,21 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D

ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D

669,99 zł brutto544,71 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
ARUBA 2530-24-PoE+ Switch J9779A - Limited Lifetime Warranty

ARUBA 2530-24-PoE+ Switch J9779A - Limited Lifetime Warranty

3 502,99 zł brutto2 847,96 zł netto
  • Producent: HP
dodaj do porównania
dodaj do schowka
ARUBA 2530-48 Switch J9781A - Limited Lifetime Warranty

ARUBA 2530-48 Switch J9781A - Limited Lifetime Warranty

2 745,99 zł brutto2 232,51 zł netto
  • Producent: HP
dodaj do porównania
dodaj do schowka
AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+

AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+

347,99 zł brutto282,92 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Catalyst 2960-X 24 Gige WS-C2960X-24PS-L **New Retail**

Catalyst 2960-X 24 Gige WS-C2960X-24PS-L **New Retail**

18 687,99 zł brutto15 193,49 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Catalyst 9200 24-port data only, 4×1G, Network Advantage

Catalyst 9200 24-port data only, 4×1G, Network Advantage

9 845,99 zł brutto8 004,87 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
CATALYST 9200 24-PORT POE+/NETWORK ESSENTIALS IN

CATALYST 9200 24-PORT POE+/NETWORK ESSENTIALS IN

10 230,99 zł brutto8 317,88 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
CATALYST 9200 4 X 10G/NETWORK MODULE IN

CATALYST 9200 4 X 10G/NETWORK MODULE IN

6 222,99 zł brutto5 059,34 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
CATALYST 9200L 48-PORT POE+/4 X 10G NETWORK ESSENTIALS IN

CATALYST 9200L 48-PORT POE+/4 X 10G NETWORK ESSENTIALS IN

21 310,99 zł brutto17 326,01 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
CISCO C9200-48P-E Cisco Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials

CISCO C9200-48P-E Cisco Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials

19 475,99 zł brutto15 834,14 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
CISCO C9200-48T-E Cisco Catalyst 9200 48-port data only, Network Essentials
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu