Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sieci komputerowe » Akcesoria sieciowe

Akcesoria sieciowe

#Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m

#Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m

987,99 zł brutto803,24 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
1000Base-LX/LH SFP Transceiver GLC-LH-SMD= **New Retail**

1000Base-LX/LH SFP Transceiver GLC-LH-SMD= **New Retail**

3 240,99 zł brutto2 634,95 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
4World Mufa|96spawów|2in|2out|440mm

4World Mufa|96spawów|2in|2out|440mm

107,99 zł brutto87,80 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Access Point WiFi UBIQUITI GBE-LR | CPE | GigaBeam

Access Point WiFi UBIQUITI GBE-LR | CPE | GigaBeam

1 261,99 zł brutto1 026,01 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Adapter FC,APC,SM, Small-D

Adapter FC,APC,SM, Small-D

24,99 zł brutto20,32 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter FC,UPC,MM Rozdzielany

Adapter FC,UPC,MM Rozdzielany

23,99 zł brutto19,50 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter FC,UPC,MM,Big-D

Adapter FC,UPC,MM,Big-D

23,99 zł brutto19,50 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter LC,APC,SX SM

Adapter LC,APC,SX SM

25,99 zł brutto21,13 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter LC,UPC,DX SM

Adapter LC,UPC,DX SM

29,99 zł brutto24,38 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter LC,UPC,MM,4spawy

Adapter LC,UPC,MM,4spawy

32,99 zł brutto26,82 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter LC,UPC,SX MM

Adapter LC,UPC,SX MM

24,99 zł brutto20,32 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter LC,UPC,SX SM

Adapter LC,UPC,SX SM

24,99 zł brutto20,32 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter PoE POE4824G

Adapter PoE POE4824G

105,99 zł brutto86,17 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Adapter RJ45  na kablu / 2x gniazdo RJ45 ekran

Adapter RJ45 na kablu / 2x gniazdo RJ45 ekran

45,99 zł brutto37,39 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter rozdzielacz LAN RJ-45/2XRJ-45 FTP

Adapter rozdzielacz LAN RJ-45/2XRJ-45 FTP

47,99 zł brutto39,02 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu